Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Ota yhteyttä!

 

Kennel Taivaanlinna

Leena Eisto

+358 40 5586 425

Juntolantie 433-4

21530 Paimio

leena@taivaanlinna.fi tai

taivaanlinna@gmail.com

 

Yhdistykset:

Akita ry

Suomen Nihonken ry

Chihuahua ry

 

Akita Kasvattajia:

 

Kennel Odoroki

 Heidi Alatalo

Kellosepäntie 2 C 13
21380 Aura
+358 408 242 539
kennelodoroki@hotmail.fi 

 

Kennel Sorano Seishin

 Sini Piironen 

Akita_89@hotmail.com
+358 445 923 361
 

 Sari Heino 

Sastamala

 +358 405 187 135

 sarivirk@hotmail.com

 

 Kennel Yukiguni No

 Katri Marttila

Ourajoentie 29
12920 Topeno
+358 505 379 010

 katri.marttila1@gmail.com 

 

Kennel Arasakura

 Taru Mönkkönen

 +358 401 755 537

 kennelarasakura@luukku.com

 

Kennel Candida's

 Merja Ylhäinen

Notkoniityntie 4, 02820 Espoo
candidas@candidas.fi
+358 400 716 826

 

Anna Ylhäinen
anna@candidas.fi 
 

 Terhi Luukkonen

 Kankaanpää

terhi.luukkonen@helsinki.fi

 

 
Merja Laurikainen-Vilmunen
Nikkiläntie 8, 13100 Hämeenlinna
merja@gogatsukensha.com
+358 407 757 533
 
Katja Ikonen
Valkeakoski
ranilos@gmail.com
+358 407 792 743
 
Riina Haapakallio
riina@jikinokensha.com
+358 445 574 383 
Tampere
  
Juho Hakkarainen
juho@jikinokensha.com
Tampere
 
Asta Meriläinen 
Kajaani 
asta.merilainen@gmail.com
 
Päivi Linnasaari
Kaarina, Kuusisto
paivi.linnasaari@gmail.com
+358 400 829 855
 
Tanja Näätänen
Kauhava
lapileikkaus@gmail.com
+358 409 310 139
 
,,,,,

 

 

 

 

 

Evästeet

Tämä sivusto käyttää evästeitä tallentaakseen tietoja koneellesi.

Hyväksytkö evästeiden käytön?